DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 1m duplex

DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 1m duplex
 
Part Nr.

5520

Kód zboží

1406746

Výrobce
Datacom
EAN

8592457086130

Záruka
24 Měsíců

Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 1m Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ optického vlákna: MM <b

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
194 Kč
Vaše cena bez DPH
160 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

Popis a parametry

Popis produktu

Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 1m

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ optického vlákna: MM

Průměr optického vlákna: 50 µm

Konektor 1: LC

Konektor 2: LC

Délka: 1 m


Poznámka výrobce:

Datacom je mediální a IT společnost se sídlem na Novém Zélandu. Byla založena v roce 1965 a od té doby se vyvinula na jednoho z největších poskytovatelů IT a telekomunikačních služeb v regionu. Datacom je specializována na poskytování široké škály IT řešení, včetně cloudových služeb, telekomunikačních sítí, datových center, systémové integrace, softwarových aplikací a dalších IT služeb.

Společnost Datacom má pobočky v Austrálii, Novém Zélandu a Asii a tvoří ji tým tvořený tisíci odborníků. Její služby jsou využívány jak v soukromém sektoru, tak ve veřejné správě.

Stránky výrobce:

https://datacom.com

Parametry

Délka kabelu: 

1m